E-Ticaret Danışmanlığı

Akıllı telefonların herkes için zaruri bir ihtiyaç haline gelmesi, insanların her an her yerden alışveriş yapabilmesini sağlamaktadır. Sokakta gezerken, bir kafede otururken ya da evinizde uzanırken alışveriş yapmanızı sağlayan e-ticaret sitelerine sahip olarak kendinize yeni bir gelir kapısı oluşturmanız da mümkündür. Halihazırda fiziksel bir mağazası bulunan kişilerin internete kayıtsız kalması ve elde edeceği geliri sadece fiziksel mağazasının sınırları ile kısıtlı tutması, günümüz için çok makul bir yaklaşım değildir.

Daha yüksek kazancın sırrı:

  • Başarılı bir e-ticaret sitesinde
  • Başarılı bir site yönetiminde
  • Hedef kitlenize uygun şekilde site içeriklerin düzenlenmesinde gizlidir.

E-Ticaret Danışmanlık Şirketleri
E-ticaret danışmanlık şirketleri sizin için bir site tasarlar. Tasarlanan site hem görsel yönüyle hem de güvenlik yönüyle ziyaretçilerine hitap etmelidir. Yeterince güvenilir olmayan bir sitede, kimse kredi kartı bilgilerini paylaşmak ve alışveriş yapmak istemez. Bunun için e-ticaret sitesi, SSL sertifikalarına ve diğer güvenli altyapı sertifikalarına sahip olmalıdır. Öte yandan satışa sunduğunuz ürünlerin müşterilerinize nasıl yansıtıldığı da önemli bir konudur. Fotoğraf çekimlerinin yapılması neticesinde elde edilen ürün resimleri, her zaman ilgi çekici olmalı; çekim sırasında kullanılan ekipmanlar son derece profesyonel olmalıdır.

Pazaryeri danışmanlığı da e-ticarete atılmak isteyenler için önemli bir konudur. Her ne kadar bir siteniz olsa da birçok firma daha kolay satış yapabilmek için Trendyol, Amazon, Gittigidiyor gibi sitelerde de ürünlerini sunmaktadır. Bu sitelere ürünlerin entegre edilmesi, ürün açıklamalarının yazılması gibi konularda da ajansımızdan destek alabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı Kapsamında Sunulan Hizmetler
E-ticaret danışmanlık hizmetleri kapsamında bizden aklınıza gelecek pek çok konuda destek alabilirsiniz. Bunların içerisinde SEO danışmanlığı da vardır. Sitenizde yer alan her detayın SEO uyumlu olacak şekilde tasarlanması ve gerekli durumlarda backlink, reklam verme gibi çalışmaların yapılması sayesinde daha çok insana daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. E-ticaret SEO danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede tanınabilir ve markalaşma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bu yolda yalnız yürümemek ve hatalı yatırımlar yapmamak için hemen ajansımızla iletişime geçerek gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.